KONST / Litografier / Färglitografi 10884292
nr 1088 4292
Färglitografi
Erik Olson, 96/110, signerad, 40x21
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 februari 2017
kl 18:54:37
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr